2020'de girişimciliğe GİTEKA ile adım atmaya hazır mısın?

GİTEKA Lise Girişimcilik Teknoloji Kampı'nda girişimciliği keşfetmeye, teknolojileri öğrenip prototipini geliştirmeye ve çevrendeki problemleri çözmeye hazırsan başvuru formumuzu doldurmaya başla

Başvuru formunu doldurduktan sonra GİTEKA ekibi başvurunu dikkatlice inceleyecek ve seninle mülakat için iletişime geçecektir. Başvuru formunun amacı katılımcıyı daha yakından tanımak ve kampın kendisi için verimli geçmesini sağlamaktır. 

Kamp Ücreti: 4200 TL 3500 TL* 

* Erken kayıt ücretidir.  1 Mart 2020 öncesi kayıtlar için geçerlidir. 

Kamp ücretine konaklama, Alanya Gazipaşa havaalanı transferi ve yeme-içme dahildir. 

1 Mart - 30 Nisan kayıtlarda kamp ücreti:       4200 TL 3700 TL

1 Mayıs - 30 Haziran kayıtlarda kamp ücreti: 4200 TL 3900 TL

1 Temmuz sonrası kayıtlarda kamp ücreti:     4200 TL*

* Kamp ücretimiz, otel konaklama ücretinin artışıyla doğru orantılı artmaktadır. 

2020 yaz kampımız, Alanya Kargıcık'ta Hotel Drita'da 23 - 29 Ağustos tarihlerinde düzenlenecektir. Alanya Gazipaşa Havalimanı'na ulaşımdan katılımcılar sorumludur. GİTEKA ekibi havalanı - otel arasındaki ulaşımını sağlayacaktır. 

Kamp kontenjanı ve otel konaklaması sınırlıdır. Bu yüzden başvurunuzu bir an önce yapmanızı tavsiye ediyoruz. Başvurunuzu takiben GİTEKA ekibi mülakat için telefonla sizi arayacak ve bu kampa katılma motivasyonunuz ve girişimcilikle ilginiz hakkında sizinle sohbet edecektir. GİTEKA ekibi tarafından kampa kabul epostasını aldıktan sonra kamp ücretinin ödemesini yapabilirsiniz.