top of page

GİTEKA Boğaziçi'nde Yaşam

programsalonu.png

GİTEKA programı,  Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü’nde yeşilliklere bakan tarihi Özger Arnas salonunda yapılacaktır.

Özger Arnas 

Salonu

Boğaziçi Üniversitesi'nin en tarihi salonlarından birinde yeni dünyada girişimciliği ve teknolojiyi konuşurken geçmiş ve gelecek  bir arada olacak.

Konaklama

GİTEKA katılımcılarının program yoğunluğundan dolayı üniversitede konaklama tavsiye edilir ama zorunlu değildir. Her gün dışarıdan gelen katılımcıların sabah 8.30'ta üniversitede olması gerekmektedir. Eğitim ve atölyeler saat 19.00'da bitmektedir. Akşam yemeği sonrasında yurtta kalanlar ve girişimciliğe doyamayıp eve geç dönecekler için çeşitli aktiviteler ve takım çalışması planlanmıştır. 

 

Üniversitede konaklamayı tercih eden katılımcılar için Boğaziçi Üniversitesi Superdorm yurtlarında yer ayırtılmıştır.  Yurt hakkında detaylı bilgiyi internet sitesinde bulabilirsiniz.

 

Superdorm içerisinde öğrencilerin temel ihtiyaçlarını bulabilecekleri küçük bir market, çamaşır yıkama, kurutma ve ütü hizmeti veren bir çamaşırhane ve kafeterya mevcuttur.  Program boyunca Superdorm’da katılımcılara destek olmak için üniversite gözetmenleri de bulunacaktır.

Yeme İçme

Katılımcıların 3 öğün yemek ihtiyaçları üniversite yemekhanesinde karşılanacaktır.

 

Eğitim yapılacak alanında ayrıca su, çay, kahve ve bitki çayı gibi ihtiyaçlar hazır bulunacaktır. Yemekler ve içecekler program ücretine dahildir. 

 

Plastik kullanımını sınırlamak için bütün katılımcıların kendi su mataralarını ve kupalarını getirmelerini rica ediyoruz. 

bottom of page